Головна » Файли » Зарубіжна література

Усі уроки світової літератури. 11 клас

01.03.2013, 10:11
Назва: Усі уроки світової літератури. 11 клас (академічний рівень)
 Автор: Паращич В. В.
 Видавництво: Х.: «Основа»
 Рік: 2011
 Кількість сторінок: 335
 Мова: українська
 Формат: pdf
 Розмір: 104 Mb

  Плани-конспекти уроків світової літератури для 11-го класу складені відповідно до оновленої Програми «Світова література. 10-11 класи» академічного рівня. Посібник містить календарно-тематичний план та розробки 70 уроків. Поряд із традиційними формами (лекція, бесіда, проблемні питання та завдання) вчитель знайде й нові: інтерактивні вправи та прийоми («Мозковий штурм», «Мікрофон», «Прес», «Дерево рішень», «Коло ідей», захист-презентація творчих проектів, тести та ін.), знахідки як вітчизняних, так і зарубіжних літературознавців, зокрема, тест американського типу. Також пропонуються розробки традиційних та нетрадиційних уроків. Кількість уроків розвитку мовлення (усного та письмового), позакласного читання, контрольних робіт різних видів відповідає вимогам програми та рекомендаціям Міністерства освіти й науки України.
Посібник стане в пригоді молодим та досвідченим учителям, заощадить їхній час на творчі пошуки. Утім, це в жодному разі не завадить кожному вчителеві здійснювати творчій підхід, використовувати власні наробки, адже все пізнається в порівнянні й немає меж досконалості.
Автор акцентує увагу на зв'язок проблематики творів із сучасністю, постійно звертається до власного досвіду школярів, вважаючи, що саме так можна пробудити інтерес до читання художньої літератури в часи малочитання, засилля новітніх засобів отримання інформації. Саме це дасть змогу вчителеві реалізувати й виховні завдання.

Скачати з turbobit   Скачати з hitfile.net


Поділитися з друзями:
Категорія: Зарубіжна література | Додав: Oksi | Теги: світова література 11 клас, Усі уроки зарубіжної літератури, Зарубіжна література 11 клас
Переглядів: 7641 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]