Головна » Файли » Зарубіжна література

Усі уроки світової літератури 10 клас. Академічний рівень

01.12.2013, 21:12
Назва: Усі уроки курсу «Світова література» 10 клас (академічний рівень)
 Автор: Паращич В.В.
 Видавництво: Х.: «Основа»
 Рік: 2011
 Кількість сторінок: 269
 Мова: українська
 Формат: pdf
 Розмір: 2,84 Mb

  Цей методичний посібник містить календарне планування за семестрами та розширені плани-конспекти уроків зі світової літератури для 10-го класу, створені відповідно до нової Програми Міністерства освіти і науки України зі світової літератури 2010 року для 11-річної школи.
 В посібнику наведено зразки уроків різних типів — як традиційних, так і нетрадиційних, де кожній темі передує чітка мотивація. Учителеві пропонується значна кількість різноманітних прийомів та засобів відповідно до сучасних педагогічних технологій, а також із урахуванням досягнень вікової психології. Багато уваги приділено інтерактивним вправам та завданням, що дозволяють оптимізувати навчальний процес, зробити його цікавим і доступним для сприйняття учнями. Численні довідкові та додаткові матеріали полегшать учителеві пошук відповідної інформації.
 У посібнику пропонуються матеріали для поточного контролю знань, умінь та навичок учнів, а також для проведення тематичного оцінювання (тестування) упродовж навчального року з урахуванням трьох рівнів складності.
 Дане видання стане в пригоді не лише вчителям-початківцям, а й досвідченим педагогам, оскільки надає можливість обрати раціональні способи викладання навчального матеріалу, пропонує різні прийоми активізації образного, логічного, асоціативного мислення школярів, що розвиває спостережливість, пам'ять, зв'язне мовлення, культуру спілкування та естетичні смаки, дозволяє якнайповніше розкрити виховний потенціал художньої літератури.

Скачати з File-space   Скачати з turbobit


Поділитися з друзями:
Категорія: Зарубіжна література | Додав: bvic | Теги: Зарубіжна література 10 клас
Переглядів: 2039 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]