Головна » Файли » Українська мова

Українська мова 6 клас Єрмоленко C.Я. підручник 2014 року

20.09.2014, 07:51
Обкладинка підручника Українська мова 6 клас Єрмоленко C.Я. 2014 р.

Назва: Українська мова. Підручник для 6 класу
Автор: Єрмоленко C.Я., Сичова В.Т.
Видавництво: К.: Грамота
Рік: 2014
Кількість сторінок: 272
Мова: українська
Формат: pdf
Розмір: 46,07 Mb

Підручник з української мови для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендований Міністерством освіти і науки України (Наказ МОН України від 07.02.2014 р. № 123). Він містить навчальний матеріал, який відповідає вимогам Державного стандарту та чинній програмі з української мови.
Підручник допоможе шестикласникам глибше ознайомитися з лексикою української мови, фразеологією, частинами мови (іменниками, прикметниками, числівниками й займенниками), способами творення слів, навчитися грамотно писати перекази, твори, готувати усну відповідь на уроках, правильно вимовляти й писати імена та прізвища, слова іншомовного походження.
Тексти вправ у кожному розділі присвячені українській культурі в її історичному розвитку. Інформація про славетних українців — письменників, науковців, акторів, композиторів, художників, спортсменів — розширить ерудицію учнів, а матеріали рубрик «Добірні зерна мови», «І пензлем, і словом», «Це цікаво!», «Усміхнімося!» допоможуть зробити навчання не лише корисним, а й захопливим.

Скачати з File-space   Скачати з turbobit


Поділитися з друзями:
Категорія: Українська мова | Додав: bvic | Теги: Українська мова 6 клас
Переглядів: 1819 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]