Головна » Файли » Українська мова

Українська мова 10 клас Плющ М.Я., Тихоша В.І. підручник 2010 р.

12.02.2014, 14:42
Обкладинка підручника Українська мова 10 клас Плющ М.Я., Тихоша В.І. 2010 р.

Назва: Українська мова. Підручник для 10 класу Профільний рівень
Автор: Плющ М.Я., Тихоша В.І., Караман С.О.
Видавництво: К.: Освіта
Рік: 2010
Кількість сторінок: 416
Мова: українська
Формат: pdf
Розмір: 76,94 Mb

Підручник з української мови для 10 класу профільного рівня загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендований Міністерством освіти і науки України (Наказ МОН України від 03.03.2010 р. № 177). Зміст підручника для профільного навчання української мови спрямований на засвоєння мовної культури в усій її багатогранності. Ви поглибите знання про мовну систему, ознайомившись із додатковими теоретичними відомостями з фонетики, орфоепії, орфографії, лексикології та фразеології, морфеміки, словотвору та морфології.
Метою підручника є також розкриття стилістичних ресурсів сучасної української літературної мови. Ви удосконалите навички побудови текстів різних стилів і жанрів, опануєте виражальними засобами розмовного, наукового стилів мовлення, вироблятимете навички дослідницької роботи з мовознавства, роботи з довідковою літературою, навчитеся добирати лінгвокраїнознавчий матеріал.
Теоретичні відомості, сутнісні характеристики мовознавчих понять стисло викладено в лінгвістичних довідках, а поглиблюються відомості про мову в спеціальних завданнях на дослідження мовних явищ і фактів, аналіз, коментування, оцінювання їх із погляду нормативності, відповідності сфері й ситуації спілкування.

Скачати підручник


Поділитися з друзями:
Категорія: Українська мова | Додав: bvic | Теги: Українська мова 10 клас
Переглядів: 2192 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]