Головна » Файли » Українська мова

Тєлєжкіна О.О. Усі види мовного розбору: фонетичний, морфологічний, словотвірний, синтаксичний

24.10.2013, 16:16
Назва: Усі види мовного розбору: фонетичний, морфологічний, словотвірний, синтаксичний
 Автор: Тєлєжкіна О.О.
 Видавництво: Х.: «Основа»
 Рік: 2011
 Кількість сторінок: 300
 Мова: українська
 Формат: pdf
 Розмір: 71,24 Mb

 У пропонованому посібнику відповідно до чинної програми з української мови для середньої школи наводяться алгоритми і зразки аналізу мовних одиниць: фонетичний, орфографічний, лексичний, фразеологічний, морфемний, словотвірний, морфологічний, синтаксичний розбір. У кожному блоці мовного розбору є рубрика «Зверніть увагу», де розглядаються найбільш суперечливі і найбільш складні етапи виконання лінгвістичного розбору. До кожного розділу подаються тренувальні вправи, спрямовані на повторення, узагальнення й закріплення набутих знань із відповідної теми курсу української мови, покликані полегшити виконання аналізу звуків, слів як одиниць морфеміки (будова слова), словотвору і морфології, словосполучень та речень.
 Крім того, у посібнику подається матеріал для довідок, яким можна скористатися при виконанні тренувальних вправ. Цей матеріал наведений у вигляді таблиць, що значно збереже час користувача книги при повторенні теоретичного матеріалу. Книга містить також завдання для контрольної самоперевірки, що дозволить систематизувати й узагальнити знання з української мови й удосконалити практичні навички виконання різних видів мовних розборів.
 Для вчителів української мови та літератури загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій, учнів, які мають бажання удосконалити свої знання з української мови, студентів філологічних факультетів педагогічних і класичних університетів.

Скачати з File-space   Скачати з turbobit


Поділитися з друзями:
Категорія: Українська мова | Додав: bvic | Теги: Українська мова 11 клас, Українська мова 9 клас, Українська мова 8 клас, Українська мова 10 клас, Українська мова 7 клас
Переглядів: 2334 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]