Головна » Файли » Українська мова

Шабельник Т.М. Українська мова. Усі види переказів 5-11 класи

28.11.2013, 23:11
Назва: Українська мова. Усі види переказів. 5—11 класи
 Автор: Шабельник Т.М.
 Видавництво: Х.: Ранок
 Рік: 2010
 Кількість сторінок: 240
 Мова: українська
 Формат: pdf
 Розмір: 77,2 Mb

 Даний посібник містить майже 200 текстів для переказів з української мови різної тематики та жанрів художнього, публіцистичного, наукового та науково-популярного стилів; методичні рекомендації щодо проведення переказів; тексти для докладних, вибіркових і стислих переказів. Посібник повністю відповідає чинним програмам для 12-річної школи з українською та російською мовами навчання, може бути використаний з іншою навчальною метою, у тих випадках, коли передбачається робота з текстом. Ця книга допоможе вчителю урізноманітнити навчальну діяльність школярів, розвивати творчі здібності дітей, розширити словниковий запас учнів, посилити мотивацію до навчання, формувати комунікативні уміння й навички учнів, розвивати соціокультурну компетенцію школярів.
 Посібник призначений для вчителів української мови загальноосвітніх навчальних закладів з українською та російською мовою навчання, викладачів ліцеїв, гімназій, коледжів.

Скачати з turbobit   Скачати з borncash.org


Поділитися з друзями:
Категорія: Українська мова | Додав: bvic | Теги: Українська мова 11 клас, Українська мова 9 клас, Українська мова 6 клас, Українська мова 8 клас, Українська мова 7 клас, Українська мова 10 клас
Переглядів: 3625 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]