Головна » Файли » Українська мова

Рідна мова 7 клас. Плани конспекти уроків

14.05.2013, 01:12
Шабельник Т.М. Рідна мова 7 клас. Плани конспекти уроків

Назва: Рідна мова 7 клас: Плани конспекти уроків (Серія «Майстер клас»)
Автор: Шабельник Т.М.
Видавництво: Х: Ранок
Рік: 2009
Кількість сторінок: 288
Мова: українська
Формат: pdf
Розмір: 11,75 Mb

Посібник «Плани конспекти уроків. Рідна мова. 7 клас» укладено відповідно до вимог чинної програми для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання до підручника «Рідна мова. 7 клас» авторів О.П. Глазова, Ю.Б. Кузнецов. Видання містить докладні поурочні плани конспекти уроків української мови в 7 класі і має на меті допомогти вчителеві організувати навчально виховний процес на уроці по новому, щоб забезпечити формування національно свідомої, духовно багатої особистості.
З огляду на вищезазначене, уроки побудовано на засадах особистісно зорієнтованої освіти, що сприяє розвитку в учнів розумових здібностей, умінь порівнювати, узагальнювати, систематизувати, класифікувати мовний матеріал. Багато уваги приділено формуванню комунікативних умінь і навичок, розвитку творчих здібностей школярів.
Посібник допоможе вчителеві української мови збагатити власний досвід, урізноманітнити навчальну діяльність учнів, виховувати у дітей почуття прекрасного, розвивати уяву.
Видання пропонує, як правило, більшу кількість різноманітних завдань і вправ, щоб учитель міг вибрати з поміж них ті, що найбільше відповідають індивідуальним особливостям та рівню підготовленості учнів. Матеріал посібника представлено в різних формах: розповідь учителя, схеми, таблиці, алгоритми, різнорівневі завдання, роботи творчого характеру тощо.
Посібник призначено для вчителів української мови та студентів філологічних факультетів.

Скачати з File-space   Скачати з turbobitПоділитися з друзями:
Категорія: Українська мова | Додав: bvic | Теги: Плани конспекти уроків, Рідна мова 7 клас, Українська мова 7 клас
Переглядів: 6545 | Рейтинг: 4.2/4
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]