Головна » Файли » Українська мова

Підручник Українська мова 11 клас Караман С.О. Академічний, профільний рівень

16.12.2013, 20:17
Обкладинка підручника Українська мова 11 клас Караман С.О. 2011 р.

Назва: Українська мова. Підручник для 11 класу
Автор: Караман С.О., Караман О.В., Плющ М.Я., Тихоша В.І.
Видавництво: К.: Освіта
Рік: 2011
Кількість сторінок: 416
Мова: українська
Формат: pdf
Розмір: 62,3 Mb

Підручник з української мови для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою (академічний рівень, профільний рівень), рекомендований Міністерством освіти і науки України.
За підручником для 11 класу учні узагальнюватимуть й систематизуватимуть вивчене з морфології, синтаксису і пунктуації, засвоюватимуть елементи стилістики і практичної риторики, а також повторюватимуть матеріал з фонетики, орфоепії, орфографії, лексикології, фразеології.
Оскільки в підручнику поєднано академічний і профільний рівні, автори дещо змінили структуру навчальної книги, збільшивши частку практичних завдань для дослідження мовного матеріалу.
Теоретичні відомості представлено переважно у формі текстів-роз’яснень, узагальнювальних таблиць, а також лінгвістичних довідок. Вправи й завдання передбачають самостійну роботу, активний пошук, вміння аналізувати мовні одиниці — словоформи, словосполучення, прості та складні речення, — з’ясовувати відмінності у їхній будові і функціях, експериментувати, формулювати висновки. Різні завдання, тести, робота над засвоєнням мовних норм, складання діалогів, виступів, лінгвістичних повідомлень, аналіз текстів допоможуть відшліфувати правописні навички, систематизувати здобуті знання, оволодіти вмінням вправно викладати свої думки, стилістично впорядковувати кожну фразу, формуючи індивідуальну манеру мовлення.

Скачати підручник


Поділитися з друзями:
Категорія: Українська мова | Додав: bvic | Теги: Українська мова 11 клас
Переглядів: 2862 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]