Головна » Файли » Російська мова

Коновалова М.В. Російська мова 5 клас. Серія «Мій конспект»

22.10.2013, 20:52
Назва: Російська мова 5 клас. Серія «Мій конспект»
 Автор: Коновалова М.В.
 Видавництво: Х.: Основа
 Рік: 2013
 Кількість сторінок: 144
 Мова: російська
 Формат: pdf
 Розмір: 38,9 Mb

 Даний посібник містить орієнтовний календарно-тематичний план, а також розробки (плани-конспекти) усіх 70 уроків російської мови у 5 класі загальноосвітніх шкіл з українською мовою навчання (початок вивчення з 5 класу). Посібник складений за новою Програмою та опирається на підручник Т. М. Полякової, О. І. Самонової (К.: Генеза, 2013). Задля зручності використання плани-конспекти розміщені на перфорованих аркушах з полями для нотаток.
 Кожний план-конспект уроку, враховуючи сучасні вимоги, містить триєдину мету. При розробці уроків використані як традиційні, так і різні інноваційні прийоми, методи, форми (запропоновані елементи ігрової технології, робота в групах, в парах; читання з зупинками; елементи уроків словесності; тестові завдання). Креативний підхід до навчання застосовується з метою розвитку дослідницьких умінь учнів, поглиблення, систематизації і узагальнення матеріалу і набуття навичок групової роботи. Комунікативний підхід реалізується в конспектах у вигляді комплексної роботи з текстами, різними видами творчих завдань, читанням. Систематична робота з тестовими завданнями різних рівнів готує учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.
 Матеріал конспекту розрахований на використання його в класах з різним рівнем учбових досягнень. У ньому представлена глибока робота з підручником як з фундаментом пізнання, використовується аналіз і синтез мовного матеріалу. Враховуючи вікові особливості учнів 5-го класу, в конспекті пропонується багата дидактична база для ігрових моментів (наприклад, "Хто швидший"?, "Ерудит", "Знайди зайве", "Відгадай"! та ін.). Оригінальні рубрики спрямовані на створення на уроці комфортного психологічного клімату для усіх учнів. Використання лінгвістичних казок, рифмограмм (орфограм у віршах), схем, таблиць формує стійку мотивацію учнів завдяки нестандартній подачі матеріалу, сприяє швидкому оволодінню правилами, не викликає в учнів особливих труднощів при запам'ятовуванні і забезпечує індивідуальний підхід.
 Для вчителів російської мови, студентів філологічних факультетів вищих навчальних закладів.

Скачати з File-space   Скачати з turbobit
Поділитися з друзями:
Категорія: Російська мова | Додав: Oksi | Теги: Російська мова 5 клас
Переглядів: 5633 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]