Головна » Файли » Початкова школа

Уроки етики в 1-4 класах

03.03.2013, 12:15
Назва: Уроки етики в 1-4 класах
 Автор: Кулик О.О.,Фінько Г.М.
 Видавництво: Х.: Основа
 Рік: 2009
 Кількість сторінок: 336
 Мова: українська
 Формат: PDF
 Розмір: 14,9 Mb

 Посібник містить програму курсу за вибором «Етика в початкових класах» та докладні розробки уроків етики у 1, 2, 3 та 4 класах. Даний курс є пропедевтичним етапом до вивчення етики в середній та старшій школі.
 Матеріали посібника покликані: розширювати, поглиблювати, систематизувати знання дітей про моральні норми і правила культурної поведінки; поглиблювати знання учнів про людину та моральні взаємини в суспільстві, основні моральні норми, цінності українського суспільства та людства, правила етикету і культури поведінки; формувати практичні вміння і навички культурної поведінки, дбайливого ставлення до оточуючих та природи;розвивати вміння справедливо оцінювати свої та чужі вчинки; узагальнювати і накопичувати досвід моральної поведінки; формувати позитивне ставлення й мотивацію до застосування моделей поведінки, орієнтованих на моральні цінності українського суспільства та людства в цілому; стимулювати пізнавальний інтерес учнів до етичного знання, до основ моральної культури.
 Посібник створений для вчителів початкових класів, вихователів ГПД, студентів педагогічних факультетів вищих навчальних закладів.

Скачати з turbobit   Скачати з File-spaceПоділитися з друзями:
Категорія: Початкова школа | Додав: bvic | Теги: Етика 3 клас, Етика 1 клас, Етика 4 клас, початкова школа, Етика 2 клас
Переглядів: 1578 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]