Головна » Файли » Підготовка до ЗНО

Роганін О.М. Алгебра і початки аналізу (Ґрунтовна підготовка до ЗНО і ДПА за 50 тижнів)

01.03.2013, 11:26
Назва: Алгебра і початки аналізу: навчальний посібник (Серія «Ґрунтовна підготовка до ЗНО і ДПА за 50 тижнів»).
 Автор: Роганін О.М.
 Видавництво: X.: Веста
 Рік: 2011
 Кількість сторінок: 256
 Мова: українська
 Формат: pdf
 Розмір: 13,1 Mb

  Навчальний посібник «Алгебра і початки аналізу» із серії «Готуємося до ЗНО і ДПА за 50 тижнів» призначений для повторення і систематизації теоретичного матеріалу з алгебри і початків аналізу.
Пропонований посібник створено з урахуванням досвіду, набутого в процесі проведення ЗНО з математики і перевірки виконання тестових завдань. Матеріал упорядковано відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Видання складається з двох частин. Перша частина «Опрацювання теоретичного матеріалу» містить 32 тематичних блоки і присвячена повторенню теоретичного матеріалу з курсу математики (5-6 класи), алгебри (7-9 класи), алгебри і початків аналізу (10-11 класи) і для його закріплення - тест. Протягом тижня слід грунтовно оволодіти знаннями з визначеної теми та скласти відповідний тест.
Друга частина «Практична підготовка» містить чотири тренувальних тести, розроблених згідно зі специфікацією тесту та Програмою ЗНО 2012 року, і чотири контрольні роботи у форматі ДПА з математики за курс повної загальної середньої школи.
Працюючи з посібником, старшокласники отримають добру підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації, яка дозволить не тільки систематизувати та поглибити знання, але й потренуватися у виконанні тестових і контрольних завдань, навчитися швидко й безпомилково заповнювати бланки відповідей.

Скачати з turbobit   Скачати з File-space


Поділитися з друзями:
Категорія: Підготовка до ЗНО | Додав: Oksi | Теги: ЗНО з алгебри, Алгебра 11 клас, ЗНО з математики
Переглядів: 5321 | Рейтинг: 4.0/1
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]