Головна » Файли » Підготовка до ЗНО

Історія України. Комплексний довідник

12.06.2013, 17:11
Назва: Історія України. Комплексний довідник (Серія "Крок до ВНЗ")
 Автор: Земерова Т.Ю., Воропаєва В.В.
 Видавництво: Х: Весна
 Рік: 2011
 Кількість сторінок: 480
 Мова: українська
 Формат: pdf
 Розмір: 82,5 Mb

 Книга «Історія України. Комплексний довідник» розроблена для якісної та ґрунтовної підготовки до ЗНО і складається з чотирьох основних розділів.
Перший розділ - «Повний курс історії України» містить у собі не тільки теоретичний матеріал, але й завдання для самоконтролю. Основною метою цього розділу є допомогти учневі оволодіти основами наукового підходу до історії, дати орієнтири для розуміння витоків та історичного минулого українського суспільства, спробувати побачити перспективи вирішення сучасних проблем. Хронологічно теми посібника охоплюють період від найдавніших часів до сьогодення. У ньому простежуються основні процеси історичного, економічного, соціального, політичного і культурного розвитку нашої країни. Оригінальна структура розділу надзвичайно чітка, навчальний матеріал викладено в якісній і доступній формі. Закріпити отримані знання, підготуватися до ЗНО допоможуть тестові завдання, які розміщені в кінці кожної теми.
 Другий розділ має назву «Робота з документами та матеріалами». Його вміщено у комплексний довідник для підготовки учнів та абітурієнтів до складання зовнішнього незалежного оцінювання, оскільки робота з історичними джерелами є одним із видів завдань на тестуванні, а за допомогою цього розділу учень зможе не тільки поглибити та закріпити знання, але й виробити навики самостійного аналізу історичних подій. Увесь матеріал розділу поділено за темами, які охоплюють період від найдавніших часів до початку 50-х років XX ст. До кожного документа, що увійшов до окремої теми, підібрані питання та завдання, спрямовані на розпізнавання історичних подій, а також на розвиток дослідницького підходу до вивчення історії.
 Третій розділ «Робота з картами» є необхідною складовою комплексної підготовки учня до складання зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, оскільки успішне складання тестування передбачає, що учень має навики роботи з картами. Розділ поділено за темами, до кожної теми дібрані завдання, причому завдання не тільки на вибір одного з 4-х варіантів відповіді, але й завдання іншого типу, які дадуть можливість більш ґрунтовно попрацювати над картою, перевірити свій рівень знань, зрозуміти на що саме треба звернути увагу під час підготовки до ЗНО.
 Четвертий розділ  довідника має назву «ЗНО: тренувальні вправи». Він містить 5 тренувальних варіантів для підготовки до ЗНО та бланки відповідей до них.
 Посібник буде корисним учням загальноосвітніх навчальних закладів, старшокласникам та абітурієнтам, а також викладачам історії України

Скачати з File-space   Скачати з turbobit


Поділитися з друзями:
Категорія: Підготовка до ЗНО | Додав: Oksi | Теги: Історія України 11 клас, Історія України 8 клас, ЗНО з історії, Історія України 9 клас, Історія України 10 клас
Переглядів: 7824 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]