Головна » Файли » Підготовка до ЗНО

Губіна С.Л. Історія України в таблицях і схемах 10-11 клас

11.04.2014, 17:08
Назва: Історія України в таблицях і схемах
 Автор: Губіна С.Л.
 Видавництво: Х: Торсінг Плюс
 Рік: 2011
 Кількість сторінок: 96
 Мова: українська
 Формат: pdf
 Розмір: 72,34 Mb

 Матеріал навчального посібника охоплює історичний період з 1914 року до сьогодення і викладений стисло, доступно у вигляді таблиць і схем. Автор використав матеріал сучасних шкільних підручників, історичних джерел і наукової літератури. Історичні документи дібрані таким чином, щоб спонукати як вчителів, так і учнів до роздумів, давати фактичний матеріал для дискусій, сприяти з'ясуванню істини.
 До посібника ввійшли матеріали, за характером та змістом цікаві і доступні для учнів, корисні для вчителів під час підготовки до уроків, тематичних атестацій, ДПА, ЗНО з історії України або вступних іспитів до ВНЗ. Наводяться факти з першоджерел, що відображають позицію представників різних соціальних прошарків, верств населення, політичних партій і рухів, що сприяє не тільки розширенню Історичного світогляду учнів, а й кращому розумінню гостроти протистоянь в історії України вказаного періоду, неупередженій оцінці історичного шляху України.
 Слід звернути увагу на те, що історичні документи друкуються як мовою оригіналу, зі збереженням орфографії та пунктуації, так і в перекладі на сучасну українську мову. Укладаючи навчальний посібник, автор ставив за мету посилити роль самостійної роботи учнів, зорієнтувати їх на практичну діяльність, на формування вміння вирішувати суперечливі питання, вибирати з-поміж різних версій або тлумачень минулого кілька точок зору, визначати пріоритети щодо оцінювання історичних фактів, подій та явищ.
 Посібник стане у нагоді учням 10-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв, абітурієнтам, а також всім, хто прагне знати історію українського народу.

Скачати з File-space   Скачати з turbobit


Поділитися з друзями:
Категорія: Підготовка до ЗНО | Додав: bvic | Теги: Історія України 11 клас, Історія України 10 клас, ЗНО з історії
Переглядів: 6455 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]