Головна » Файли » Підготовка до ЗНО

Довгополова Я.В. Англійська мова. Комплексний довідник для підготовки до ЗНО

16.06.2013, 17:10
Назва: Англійська мова. Комплексний довідник
 Автор: Довгополова Я. В.
 Видавництво: Х.: ТОРСІНГ ПЛЮС
 Рік: 2012
 Кількість сторінок: 224
 Мова: українська
 Формат: pdf
 Розмір: 51,53 Mb

 Запропонований комплексний довідник «Англійська мова» призначений допомогти випускникові загальноосвітньої школи якісно підготуватися до складання зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови. Він укладений відповідно до програми з англійської мови для середньої загальноосвітньої школи, програми ЗНО з англійської мови і вимог до вступу до вищих навчальних закладів.
Посібник стане зручним тренінгом, адже він містить завдання, що передбачають багато видів робіт різних рівнів складності, поетапне практичне навчання. Диференційований підхід у розробці завдань сприятиме поступовому накопиченню й відшліфовуванню умінь і навичок різних видів читання й письма та підвищуватиме рівень мовної компетенції. Матеріали, використані для завдань з перевірки навичок читання й письма та мовної компетенції, відібрані з автентичних джерел, до складу яких входять книжки, газети, журнали, брошури, інструкції, інтерв'ю, матеріали англомовних інтернет-сайтів, англомовних радіо-, телепередач, навчальних аудіозаписів. Тексти охоплюють широке коло тем, сприяючи розширенню кругозору.
 Довідник складається з трьох розділів. Перша частина містить тести на визначення рівня мовної компетенції учнів, сформованості їх рецептивних та репродуктивних лексичних і граматичних навичок. Друга частина містить граматику англійської мови, представлену теоретичним блоком та комплексом вправ для перевірки засвоєного матеріалу. У третій частині представлено матеріал для написання творчих робіт учнями, який охоплює усі сфери діяльності людини, життя України та англомовних країн і відповідає вимогам до рівня підготовки абітурієнтів.

Скачати з File-space   Скачати з turbobit


Поділитися з друзями:
Категорія: Підготовка до ЗНО | Додав: bvic | Теги: Англійська мова 11 клас, ЗНО з англійської мови
Переглядів: 4569 | Рейтинг: 4.0/2
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]