Головна » Файли » Підготовка до ЗНО

Авраменко O.М. Українська література: Міні-конспекти для підготовки до ЗНО

13.04.2014, 22:34
Назва: Українська література: Міні-конспекти для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання
 Автор: Авраменко O.М.
 Видавництво: К: Грамота
 Рік: 2012
 Кількість сторінок: 168
 Мова: українська
 Формат: pdf
 Розмір: 38,2 Mb

 Посібник призначений для опрацювання учнями навчального матеріалу після прочитання художнього тексту. У міні-конспектах подано ключові слова, якими визначено літературний рід, жанр твору, особливості стилю, до якого він належить, зазначено його тему та ідею. Відомості з понятійного апарату сприятимуть повторенню літературознавчих термінів і важливих фактів, подій і явищ з історії літератури.
 Основну частину посібника становить цитатний матеріал і літературні диктанти, адже саме опрацювання матеріалу цитатників дозволить зосередити увагу на зовнішніх і внутрішніх характеристиках літературних героїв, на яскравих репліках і художніх особливостях творів.
В кінці посібника подано матеріал для повторення - різнопланові літературні диктанти, які допоможуть на фінальній стадії підготовки повторити весь матеріал програми ЗНО з української літератури.
 Видання призначене для якісної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. Також посібник можна використовувати і під час підготовки до поточних контрольних робіт у 9-11 класах.

Скачати з File-space   Скачати з turbobit


Поділитися з друзями:
Категорія: Підготовка до ЗНО | Додав: Oksi | Теги: Українська література 11 клас, ЗНО з української літератури
Переглядів: 7938 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]