Головна » Файли » Підготовка до ДПА

ДПА-2014 Інформатика 11 клас. Збірник завдань

17.02.2014, 14:23
Назва: Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інформатики 11 клас
 Автор: Морзе Н.В., Вембер В.П., Кузьмінська О.Г. та ін.
 Видавництво: К.: ЦНМЛ
 Рік: 2014
 Кількість сторінок: 90
 Мова: українська
 Формат: pdf
 Розмір: 1,82 Mb

 Даний збірник призначений для проведення в 2014 р. ДПА з інформатики в 11 класах загальноосвітніх навчальних закладів у формі атестаційних робіт. Збірник містить 20 варіантів атестаційних робіт, кожний з яких складається з трьох розділів відповідно до чинних навчальних програм з інформатики для загальноосвітніх навчальних закладів рівня стандарту, академічного і профільного рівнів.
 Перший розділ містить 13 завдань, з яких 10 теоретичних і 3 практичних, і є обов'язковим для складання державної підсумкової атестації незалежно від програми, за якою навчались учні.
 Другий розділ містить одне завдання з теми «Основи алгоритмізації та програмування» і є обов'язковим для учнів, які навчалися за програмами академічного і профільного рівнів.
 Третій розділ містить 3 завдання з таких тем: «Автоматизація роботи в офісних програмах за допомогою VBA», «Комп'ютерна графіка» та «Основи веб-дизайну» за програмою профільного рівня. Виконання завдань третього розділу є обов'язковим для учнів, які навчалися за програмою профільного рівня.

Скачати збірникПоділитися з друзями:
Категорія: Підготовка до ДПА | Додав: Oksi | Теги: Інформатика 11 клас
Переглядів: 1892 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]