Головна » Файли » Німецька мова

Сотникова С.І. Німецька мова. Підручник для 7 класу

17.10.2013, 10:42
Назва: H@llo, Freunde!: Підручник німецької мови для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів
 Автор: Сотникова С.І.
 Видавництво: Х.: Ранок
 Рік: 2010
 Кількість сторінок: 192
 Мова: українська
 Формат: pdf
 Розмір: 76,57 Mb

 Перед Вами підручник з німецької мови для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів (друга іноземна мова, третій рік навчання), який відповідає положенням державного освітнього стандарту та чинній Програмі з іноземних мов нашої країни, враховує рекомендації Ради Європи щодо мовної освіти, відповідає новітнім тенденціям методичної науки у світі.
 Завдання підручника допоможуть учням не лише працювати над німецькою мовою, але й розвивати увагу, логічне мислення, знаходити й аналізувати інформацію. Як і раніше, підручник містить багато різних вправ для читання, мовлення й аудіювання. У кожному уроці на початку подаються слова та вирази, необхідні для розуміння й спілкування в рамках запропонованої тематики. Кожний урок закінчується підведенням підсумків.
 У кінці підручника міститься граматичний довідник, що дає змогу самостійно опрацювати новий чи повторити пройдений раніше граматичний матеріал. Полегшити роботу над новими словами та підготовку до уроку має також німецько-український словник, який подається в кінці підручника і містить слова та вирази, що зустрічаються в уроках.

Скачати з turbobit   Скачати з depositfiles


Поділитися з друзями:
Категорія: Німецька мова | Додав: bvic | Теги: Німецька мова 7 клас
Переглядів: 2935 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]