Головна » Файли » Музичне мистецтво

Рудницька О. Загальна та мистецька педагогіка. Посібник

17.02.2014, 21:21
Обкладинка посібника Рудницька О. Загальна та мистецька педагогіка

Назва: Педагогіка: загальна та мистецька. Навчальний посібник
Автор: Рудницька О.П.
Рік: 2002
Кількість сторінок: 270
Мова: українська
Формат: pdf
Розмір: 11,97 Mb

У навчальному посібнику розкриваються сучасні досягнення теорії і практики викладання дисциплін художньо-естетичного циклу. Висвітлено методологічні засади організації навчально-виховного процесу, культурологічні та психолого-педагогічні концепції розвитку особистості. Окреслено пріоритетні напрями подальшого вдосконалення мистецької освіти, розкрито її взаємозв’язок з основами загальної педагогіки.
 Розділи посібника охоплюють широке коло педагогічних проблем, тісно пов’язаних з філософськими, психологічними, культурознавчими, мистецтвознавчими ідеями, з позицій яких розглядається виховний потенціал мистецтва, вплив художніх творів на розвиток особистості. Намагаючись акцентувати те характерне, що відрізняє мистецьку освіту в цілому від інших галузей навчання та виховання і є спільним для всіх вікових груп, видів художньої діяльності, загальної і професійної освіти, автор залишає осторонь питання спеціальних методик. Тому матеріал посібника можна адресувати як середнім, так і вищим навчальним закладам різного типу.
 Концептуальна побудова книжки передбачає ознайомлення читача з новітніми теоріями та пошуками у педагогіці, які найбільшою мірою співзвучні сучасним завданням розробки теоретичних і методичних засад мистецької освіти.
 Посібник ставить за мету не тільки подати теоретичну інформацію у певній системі, але й сприяти її використанню у конкретній практичній та дослідницькій роботі. Значну увагу автор приділяє висвітленню основ науково-педагогічного дослідження, аналізу його проблематики, логіки, методів, без чого неможливо досягти успішності подальшого розвитку мистецької освіти. Творчо-пошукова спрямованість, якою керувався автор при написанні всіх розділів посібника, надає йому ознак монографічної роботи.
 Посібник призначено для студентів, аспірантів, учителів.

Скачати з turbobit   Скачати з File-space


Поділитися з друзями:
Категорія: Музичне мистецтво | Додав: Oksi | Теги: Педагогічна література
Переглядів: 3177 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]