Головна » Файли » Музичне мистецтво

Музичне мистецтво 5 клас Масол Л.М. підручник 2013 року

07.11.2013, 16:00
Обкладинка підручника Музичне мистецтво 5 клас Масол Л.М. 2013 р.

Назва: Музичне мистецтво. Підручник для 5 класу
Автор: Масол Л.М.
Видавництво: Х.: Сиция
Рік: 2013
Кількість сторінок: 160
Мова: українська
Формат: djvu
Розмір: 18,5 Mb

До Вашої уваги підручник з музичного мистецтва для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендований Міністерством освіти і науки України (Наказ МОН України від 04.01.2013 р. № 10). Представлений підручник продовжить знайомити з чарівним світом музичного мистецтва, його інтонаційно-образною мовою, засобами виразності. Матеріали підручника для 5 класу — тексти та ілюстрації — сприятимуть глибшому розумінню особливостей вокальної та інструментальної, хорової та симфонічної музики.
Підручник допоможе дізнатися багато цікавого про взаємодію музики з іншими видами мистецтва — літературою, графікою, живописом, скульптурою, архітектурою, хореографією, театром і кіно, і таким чином ще раз переконатися у гармонії навколишнього світу, у тому, що музика є невід’ємною частиною життя кожної сучасної людини.
Додаткові рубрики «Портрет композитора», «Музичний калейдоскоп», «Музична скарбничка казок і легенд», а також численні завдання для узагальнення і самостійного пошуку наприкінці параграфів допоможуть не тільки розширити коло знань про музику, а й збагатити палітру інформації про художню культуру загалом.

Скачати з File-space   Скачати з turbobit


Поділитися з друзями:
Категорія: Музичне мистецтво | Додав: bvic | Теги: Музика 5 клас
Переглядів: 2518 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]