Головна » Файли » Математика

Сканаві М.І. Збірник задач з математики для вступників до ВНЗ

21.05.2014, 11:37
Назва: Збірник задач з математики для вступників до ВНЗ
 Автор: Сканаві М.І.
 Видавництво: К.: Арій
 Рік: 2011
 Кількість сторінок: 608
 Мова: українська
 Формат: djvu
 Розмір: 6,4 Mb

 Пропонований Збірник задач з математики відповідає програмі з математики для вступників до ВНЗ. У кожній главі збірника наведено теоретичні відомості довідкового характеру і приклади розв'язування задач із поясненням застосовуваних методів.
 Книжка складається з двох частин: «Арифметика. Алгебра. Геометрія» (розділ І); «Алгебра. Геометрія (додаткові задачі). Початки аналізу. Координати і вектори» (розділ II). Задачі першого розділу поділено на три групи (А, Б, В) за наростаючою складністю. Автори вважають, що вміння розв'язувати задачі з групи А визначає мінімально необхідний рівень підготовки учнів до вступних іспитів у ВНЗ. Успішне розв'язування задач із групи Б визначає високу якість засвоєння шкільної програми. До групи В входять задачі підвищеної складності. Однак практика розв'язування таких задач корисна для розвитку і закріплення здатності до самостійного логічного мислення, збагачення математичної культури і може бути використана в школі та на факультативних заняттях.
 У другому розділі вміщено не поділені на групи за ступенем складності додаткові задачі з алгебри і геометрії, задачі з початків математичного аналізу, задачі на застосування координат і векторів, а також задачі з теми «Комплексні числа» (глава 18). Ця тема не входить до чинної програми для вступників до ВНЗ, але дуже корисна для учнів 11 класів шкіл, ліцеїв і гімназій, які вивчають математику за розширеною програмою і готуються до вступних іспитів.

Скачати з File-space   Скачати з turbobit


Поділитися з друзями:
Категорія: Математика | Додав: bvic | Теги: Математика 11 клас
Переглядів: 11742 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]