Головна » Файли » Математика

Шунда Н.М. Застосування похідної до розв'язування задач

29.12.2012, 18:18
Шунда Н.М. Застосування похідної до розв'язування задач

Назва: Застосування похідної до розв'язування задач
Автор: Шунда Н.М.
Видавництво: К.: Техніка
Рік: 1999
Кількість сторінок: 242
Мова: українська
Формат: DjVu
Розмір: 3,95 Mb

В посібнику розглянуто широкий спектр задач і вправ на застосування похідної. Як відомо, рівень знань учнів з того чи іншого розділу математики у значній мірі визначається умінням застосовувати теоретичний матеріал для розв'язування конкретних практичних задач. Поняття похідної є одним із важливих розділів курсу математичного аналізу та початків аналізу, що вивчають у школі.

У посібнику подані зразки розв'язування задач на застосування похідної, є багато задач і вправ для самостійного розв'язання з відповідями або вказівками. Крім традиційних розглянуто задачі на застосування похідної для розв'язування рівнянь та нерівностей, дослідження функцій на періодичність, порівняння значень функцій тощо. Також подано чимало оригінальних задач, які сприяють глибокому засвоєнню теоретичного матеріалу і підвищують інтерес до вивчення математики.

Посібник призначений для вчителів математики, може бути корисним для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, студентів фізико-математичних факультетів вищих учбових закладів.

Скачати з File-space


Поділитися з друзями:
Категорія: Математика | Додав: bvic | Теги: Застосування похідної, Шунда Н.М., розв'язування задач, математика
Переглядів: 2076 | Рейтинг: 3.7/3
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]