Головна » Файли » Математика

Підручник Алгебра 10 клас Нелін Є.П. 2010 р. Академічний рівень

15.10.2013, 19:57
Обкладинка підручника Алгебра 10 клас Нелін Є.П. 2010 р. Академічний рівень

Назва: Алгебра і початки аналізу: підручник для 10 класу. Академічний рівень
Автор: Нелін Є.П.
Видавництво: X.: Гімназія
Рік: 2010
Кількість сторінок: 416
Мова: українська
Формат: djvu
Розмір: 5,08 Mb

Пропонований підручник підготовлено відповідно до чинної програми з алгебри і початків аналізу для 10 класу академічного рівня з урахуванням програми профільного рівня та програми і змісту зовнішнього незалежного оцінювання з математики.
Це дворівневий підручник, у кожному розділі якого поряд з параграфами, що призначені для оволодіння учнями стандартом математичної освіти на академічному рівні, є систематичний матеріал для організації індивідуальної роботи з учнями, які цікавляться математикою. На початку багатьох параграфів наведено довідкові таблиці, які містять основні означення, властивості та орієнтири для пошуку плану розв’язування задач з теми. Для ознайомлення з основними ідеями розв’язування задач наводяться приклади, у яких крім розв’язання міститься також коментар, що допоможе скласти план розв’язування аналогічного завдання. З метою закріплення, контролю і самоконтролю засвоєння навчального матеріалу після кожного параграфа запропоновано систему запитань і вправ. Відповіді на ці запитання і приклади розв’язування аналогічних вправ можна знайти в тексті параграфа.
Систему вправ до основного матеріалу подано за трьома рівнями. У підручнику для багатьох задач поглибленого рівня також пропонуються спеціальні орієнтири, які дають можливість опанувати методи їх розв’язування. Відповіді і вказівки до більшості вправ наведено у відповідному розділі. Про походження понять, термінів і символів можливо дізнатися, прочитавши «Відомості з історії». У кінці підручника наведено довідковий матеріал.

Скачати з File-space   Скачати з turbobit


Поділитися з друзями:
Категорія: Математика | Додав: bvic | Теги: Алгебра 10 клас
Переглядів: 2403 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]