Головна » Файли » Математика

Нелін Є.П. Алгебра 8 клас. Опорні таблиці, схеми розв'язування, тренувальні тести

09.10.2013, 12:43
Назва: Алгебра 8 клас. Опорні таблиці, схеми розв'язування, тренувальні тести
 Автор: Нелін Є.П.
 Видавництво: Х.: Ранок
 Рік: 2009
 Кількість сторінок: 112
 Мова: українська
 Формат: pdf
 Розмір: 0,92 Mb

 Посібник містить поданий у таблицях теоретичний матеріал із курсу алгебри 8 класу, схеми розв'язування вправ з прикладами, тренувальні вправи та тренувальні тести.
 Усі розділи посібника повністю відповідають програмі курсу алгебри 8 класу і побудовані наступним чином. Спочатку пропонуються опорні таблиці, у яких розглядається основний теоретичний матеріал розділу та орієнтири для виконання алгебраїчних завдань з прикладами, що ілюструють кожне поняття чи властивість. Наступний пункт розділу — це розв'язування вправ. Тут для всіх основних типів завдань, що розглядаються в розділі, пропонується план дій або схема міркувань, які допоможуть скласти і реалізувати такий план. Після цього пропонуються тренувальні вправи, які містять мінімальну кількість типових вправ до матеріалу розділу.
 У виданні наведено самостійні та контрольні роботи для перевірки засвоєння навчального матеріалу. А щоб полегшити підготовку до контрольної роботи та тематичного контролю, до кожного розділу пропонується тренувальний тест для підготовки до контрольної роботи та тематичного контролю, у завданнях якого не тільки подані типові вправи до розділу, а й нагадуються плани їх розв'язування.
 Наприкінці посібника запропонований довідковий матеріал з курсу математики 5—6 класів та алгебри 7 класу, поданий у таблицях.
 Призначено для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів математики.

Скачати з File-space


Поділитися з друзями:
Категорія: Математика | Додав: bvic | Теги: Математика 8 клас, алгебра 8 клас
Переглядів: 2007 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]