Головна » Файли » Математика

Матеріали для факультативних занять, спецкурсів, гуртків. Математика 5-7 клас

27.02.2013, 12:26
Назва: Матеріали для факультативних занять, спецкурсів, гуртків. Математика 5-7
 Автор: Харiк О. Ю.
 Видавництво: Х.: «Основа»
 Рік: 2008
 Кількість сторінок: 143
 Мова: українська
 Формат: pdf
 Розмір: 1,64 Mb

 Посібник містить матеріал, який допоможе вчителю в підготовці та проведенні факультативних занять, спецкурсів, гуртків з математики для учнів 5-7 класів.
 Книга складається із чотирьох розділів: «Лінійні рівняння з однією змінною», «Функції та графіки», «Системи двох лінійних рівнянь з двома змінними», «Основи теорії подільності» та містить основні теоретичні відомості із зазначених тем, приклади розв’язання типових завдань, завдання для самостійного розв’язання, завдання для самоперевірки, тексти контрольних робіт. До посібника включено матеріал, присвячений розв’язанню лінійних рівнянь та систем лінійних рівнянь з параметрами, побудові графіків функцій, що містять модулі. Розглянуто означення, властивості та графіки цілої й дробової частин числа. Корисним та цікавим є розділ, присвячений теорії подільності. У ньому розглядаються основні теоретичні положення про подільність чисел, подається означення конгруенції за модулем, доводяться теореми, що виражають властивості конгруенцій.

Скачати з turbobit   Скачати з File-spaceПоділитися з друзями:
Категорія: Математика | Додав: bvic | Теги: математика 6 клас, Математика 5 клас, олімпіада з математики, Математика 7 клас, Математика. Позакласна робота
Переглядів: 1986 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]