Головна » Файли » Математика

Дяченко Г. Новий довідник: Математика. Фізика

17.09.2013, 20:32
Назва: Новий довідник: Математика. Фізика
 Автор: Дяченко Г.
 Видавництво: К.: TOB «КАЗКА»
 Рік: 2007
 Кількість сторінок: 880
 Мова: українська
 Формат: pdf
 Розмір: 261,04 Mb

  Представлений довідник з математики, фізики - багатофункціональне та універсальне видання, яке стане в пригоді учням, абітурієнтам, студентам, а також їхнім батькам. Це видання буде незамінним під час підготовки до підсумкових контрольних робіт, тестів, заліків, випускних і навіть вступних іспитів.
 «Новий довідник» складається з двох частин: «Математики» та «Фізики».
 «Математика» подає матеріал згідно з вимогами, які висувають до абітурієнтів під час вступних іспитів до вищих навчальних закладів. Крім того, до видання залучено чимало додаткових відомостей, що мають розширити пізнавальні обрії користувача. Текст чітко структуровано, різні підрубрики, як-от: «Увага!», «Історична довідка» тощо, покликані висвітлити складні моменти нинішніх математичних знань. Ця структурна одиниця видання багата на численні приклади розв'язування задач.
 «Фізика» ґрунтовно викладає сучасну інформацію про природу, найзагальніші властивості матерії та закони її руху, орієнтуючись на наукові здобутки й вимоги провідних університетів країни та світу. У підрубриках «Для допитливих», «Увага!», які органічно доповнюють основний текст частини, подано матеріал, що допоможе глибше збагнути специфіку фізичних явищ і процесів.
 Схеми, малюнки й таблиці довідника уточнюють навчальний матеріал, роблять його доступнішим для сприйняття.

Скачати з turbobit   Скачати з depositfiles


Поділитися з друзями:
Категорія: Математика | Додав: bvic | Теги: Математика 10 клас, Фізика 11 клас, Фізика 10 клас, Математика 9 клас, Математика 11 клас, Фізика 9 клас
Переглядів: 3175 | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]