Головна » Файли » Математика

Підручник Математика 10 клас Бурда М.І., Колесник Т.В.

17.12.2013, 19:16
Обкладинка підручника Математика 10 клас Бурда М.І. 2010 р.

Назва: Математика. Підручник для 10 класу. Рівень стандарту
Автор: Бурда М.І., Колесник Т.В., Тарасенкова Н.А.
Видавництво: К.: Зодіак-ЕКО
Рік: 2010
Кількість сторінок: 293
Мова: українська
Формат: pdf
Розмір: 34,7 Mb

Підручник з математики для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів рівня стандарту, рекомендований Міністерством освіти і науки України.
Підручник складається з двох частин — алгебри і початків аналізу та стереометрії — розділу геометрії. За допомогою першої частини підручника учні матимуть можливість систематизувати і поглибити знання про степінь числа, властивості вже відомих функцій, ознайомитися з новими функціями — степеневими і тригонометричними, виробити вміння будувати графіки функціональних залежностей, застосовувати вивчені поняття і властивості до розв’язування задач та дослідження найпростіших математичних моделей.
Друга частина підручника присвячена стереометрії — розділу геометрії про властивості фігур у просторі. Вона допоможе розширити і поглибити свої знання зі стереометрії, дізнатися про аксіоми стереометрії та наслідки з них, про паралельність і перпендикулярність у просторі, виробити вміння застосовувати вивчені поняття, властивості й ознаки під час розв’язування задач та на практиці.

Скачати підручник


Поділитися з друзями:
Категорія: Математика | Додав: bvic | Теги: Математика 10 клас
Переглядів: 1741 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]