Головна » Файли » Математика

Бабенко С.П. Усі уроки математики. 5 клас (І семестр)

19.09.2013, 10:25
Назва: Усі уроки математики. 5 клас (І семестр)
 Автор: Бабенко С.П.
 Видавництво: X.: «Основа»
 Рік: 2013
 Кількість сторінок: 301
 Мова: українська
 Формат: pdf
 Розмір: 70,27 Mb

 Матеріали посібника призначені для вчителів, які викладають математику в 5 класі за навчальною програмою для учнів 5-9 класів загальноосвітніх закладів 2012 року. Посібник містить детальні розробки уроків. У наведених конспектах подано тему, дидактичні цілі (навчальна, розвивальна, виховна), тип уроку та опис обладнання, яке необхідне для проведення уроку.
 Розробляючи плани уроків, автори дбали про те, щоб систематично закріплювався матеріал, вивчений на попередніх уроках. У розробках передбачено різноманітні форми організації роботи учнів під час уроку, зокрема самостійні роботи навчального і контролюючого характеру, математичні диктанти, фронтальне опитування, розв'язання задач за готовими кресленнями, завдання на картках з друкованою основою, тестові завдання, завдання на встановлення відповідності тощо.
 Змістова частина конспектів уроків має заголовок «Хід уроку». Тут відображено: етапи уроку, зміст навчального матеріалу, що розглядається на уроці; система завдань, необхідна для досягнення дидактичної мети; методи, форми і засоби, які доцільно використати на уроці; домашнє завдання. До окремих фрагментів уроку подано докладні методичні рекомендації. Більша частина завдань також супроводжується методичними коментарями, які допоможуть учителеві врахувати особливості розв'язування цих вправ. Детальні методичні рекомендації, різноманітні прийоми роботи, велика кількість усних вправ, широкий вибір форм перевірки знань, урахування вікових особливостей учнів — усе це дає можливість використання посібника також учителями, які працюють за підручниками з математики для 5 класу (Істер О.С. Математика. 5 клас; Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С. Математика. 5 клас).

Скачати з File-space   Скачати з turbobit


Поділитися з друзями:
Категорія: Математика | Додав: Oksi | Теги: Математика 5 клас
Переглядів: 4213 | Рейтинг: 2.7/3
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]