Головна » Файли » Математика

5770 задач з математики з вiдповiдями

21.12.2012, 17:37
Обкладинка до книги «5770 задач з математики з вiдповiдями»

Назва: 5770 задач з математики з вiдповiдями
Автор: Тітаренко О.М.
Видавництво: Торсінг Плюс, Харків
Рік: 2007
Кількість сторінок: 336
Мова: українська
Формат: PDF
Розмір: 8,98 Mb

Задачник містить близько 6000 вправ і задач і охоплює найважливіші розділи шкільного курсу математики, включаючи геометрію. В кінці посібника до всіх вправ обчислювального характеру подано відповіді, причому використовуються різні форми запису, що, на думку автора, виправдано з методичної точки зору.
Особлива увага в задачнику приділяється перетворенню алгебраїчних виразів, елементарним функціям і графікам, рівнянням і нерівностям, тригонометрії, векторній алгебрі, тому що ці розділи шкільної математики є найбільш важливими для успішного вивчення курсу вищої математики у ВНЗ, технікумі або коледжі.
Відмінна риса посібника полягає в тому, що в ньому представлений широкий набір задач - від найпростіших, розв'язуваних усно, до підвищеної складності. Це дозволить читачеві ліквідувати прогалини, повторити курс шкільної математики і грунтовно підготуватися до іспитів, державної атестації, ЗНО з математики, вступу в обраний ним навчальний заклад.
Задачник призначений для учнів середніх шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів, технікумів, абітурієнтів, студентів педагогічних вузів, вчителів математики.

Скачати з File-space   Скачати з turbobit


Поділитися з друзями:
Категорія: Математика | Додав: bvic | Теги: ЗНО з математики, Геометрія 11 клас, Алгебра 11 клас
Переглядів: 4268 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]