Головна » Файли » Художня культура, Образотворче мистецтво

Климова Л.В. Образотворче мистецтво 7 клас. Плани-конспекти уроків

20.11.2013, 12:05
Назва: Образотворче мистецтво 7 клас. Плани-конспекти уроків
 Автор: Климова Л.В.
 Видавництво: Х.: Ранок
 Рік: 2007
 Кількість сторінок: 160
 Мова: українська
 Формат: djvu
 Розмір: 4,6 Mb

 Пропонований методичний посібник містить календарне планування та розробки уроків образотворчого мистецтва в 7 класі. В ньому особлива увага приділяється сприйняттю й оцінюванню учнями творів образотворчого мистецтва, у результаті чого поглиблюються знання, розвиваються навички сприйняття художнього образу, вміння дати йому оцінку, розширюється кругозір.
 У даному методичному посібнику пропонуються фронтальна та групова форми роботи. Система створених завдань диференційована за рівнем складності. Під час підготовки учнів до самостійної діяльності пропонуються вправи з метою визначення ступеня засвоєння й розуміння теоретичного матеріалу, необхідного для виконання творчого завдання. Завдання репродуктивного характеру використовуються як відпрацьовування певного технічного прийому в роботі з тим чи іншим матеріалом.
 Теоретична частина уроків дає вчителеві можливість зосередити свою увагу на певних техніках і прийомах з огляду на вимоги особистісно орієнтованого навчання. Оволодіння основами образотворчої діяльності: художніми техніками, прийомами, художніми матеріалами, пропонованими в даному методичному посібнику, допоможе сформувати вміння учнів виражатися у творчості в процесі вивчення образотворчого мистецтва.

Скачати з File-space   Скачати з turbobit


Поділитися з друзями:
Категорія: Художня культура, Образотворче мистецтво | Додав: bvic | Теги: Образотворче мистецтво
Переглядів: 6721 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]