Головна » Файли » Хімія

Підручник Хімія 11 клас Ярошенко О.Г. Рівень стандарту 2011 р.

07.11.2013, 19:15
Обкладинка підручника Хімія 11 клас Ярошенко О.Г. Рівень стандарту 2011 р.

Назва: Хімія. Підручник для 11 класу
Автор: Ярошенко О.Г.
Видавництво: К.: Грамота
Рік: 2011
Кількість сторінок: 232
Мова: українська
Формат: djvu
Розмір: 27,7 Mb

Даний підручник з хімії для 11 класу відповідає програмі для загальноосвітніх навчальних закладів (рівень стандарту). Належна увага приділена розкриттю прикладних аспектів використання хімічних знань у суспільному господарстві України й побуті людей, впливу хімічних чинників на здоров’я людини.

У підручнику матеріал навчальної програми подано в трьох блоках: «Вступ», «Розділ 1. Природні органічні сполуки», «Розділ 2. Синтетичні органічні сполуки». Підручник має таку структурну побудову:
- у рубриці «Інформаційна довідка» наведено раніше вивчені матеріали в основній школі чи окремі питання, які не ввійшли до змісту програми;
- додаткова інформація, що розширює та доповнює основний навчальний матеріал, подана в рубриці «Ерудитам на замітку», яка допоможе задовольнити навчально-пізнавальний інтерес до вивчення хімії;
- оскільки програма з хімії для старшої школи за рівнем стандарту має чітко виражене практичне спрямування навчального матеріалу, то для його посилення введено рубрику «Нотатки на повсякчас», у якій можливо дізнатися про багато побутових аспектів, пов’язаних із хімічними знаннями.

Скачати з File-space   Скачать с turbobit


Поділитися з друзями:
Категорія: Хімія | Додав: bvic | Теги: Хімія 11 клас
Переглядів: 3423 | Рейтинг: 4.3/3
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]