Головна » Файли » Історія

Історія України 10 клас Пометун О. стандарт, академічний рівень

21.01.2015, 09:13
Обкладинка підручника Історія України 10 клас Пометун О.І. 2012 р.

Назва: Історія України. Підручник для 10 класу. Рівень стандарту, академічний рівень
Автор: Пометун О.І., Гупан Н.М.
Видавництво: К.: Освіта
Рік: 2012
Кількість сторінок: 288
Мова: українська
Формат: pdf
Розмір: 42,4 Mb

Підручник з історії України для 10 класів стандарту та академічного рівнів навчання загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендований Міністерством освіти і науки України. Він був визнаний переможцем Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для 10 класів.

Навчальний матеріал підручника охоплює історію 1900-1939 рр., які були багато в чому переломними для всього людства загалом і нашої країни зокрема. Метою курсу, за визначенням державної програми, є не лише ознайомлення з подіями і процесами, що відбувалися, не тільки розуміння історії і культури України в контексті світового історичного процесу, що розвивається в часі та просторі, а й усвідомлення учнями власної належності до України та її народу, розвиток громадянськості, відповідальності за збереження традицій і майбутній розквіт Батьківщини.

Щоб легко орієнтуватись у підручнику, автори поділили його (згідно з державною програмою) на розділи і теми. Після номера і назви теми є план, за яким її подано. На початку кожної підтеми, в рубриці «Подумайте» запропоновано завдання й запитання, які допоможуть зрозуміти матеріал усієї теми, виділити в ній головне, простежити логіку викладення, оцінювання того чи іншого факту. Надані завдання відповідають середньому рівню навчальних досягнень.

Окрім основного тексту з описом історичних подій і процесів учні знайдуть рубрику «Погляд зблизька», яка щоразу знайомитиме з біографічними даними видатних діячів історичної доби, котрі здійснили суттєвий вплив на розвиток подій. Така інформація допоможе зрозуміти погляди або позиції особистості, її поведінку в конкретній ситуації тощо. У рубриці «Зверніться до джерел» містяться витяги з історичних документів, свідчення і спогади учасників подій, оцінки й інтерпретації явищ істориками, важливі фрагменти з інших підручників.

Наприкінці кожної теми подано рубрику «Перевірте себе», працюючи з якою учні зможуть оцінити рівень засвоєння матеріалу. Завдання рубрики орієнтовані на запам’ятовування фактів, понять і дат задля успішного виконання тестів, а також на достатній та високий рівень навчальних досягнень. Деякі із завдань потребують порівняльного аналізу, класифікації, узагальнення фактів, пояснення причин і взаємозв’язків історичних подій, процесів тощо. Кожен розділ закінчується тестами і завданнями для тематичного оцінювання, самоконтролю та самоперевірки.

Скачати підручник


Поділитися з друзями:
Категорія: Історія | Додав: bvic | Теги: Історія України 10 клас
Переглядів: 1470 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]