Головна » Файли » Інформатика

Усі уроки інформатики 10 клас

10.09.2013, 15:57
Назва: Усі уроки інформатики 10 клас. Рівень стандарту
 Автор: Костриба О.В., Лещук Р.I.
 Видавництво: Х: Основа
 Рік: 2010
 Кількість сторінок: 192
 Мова: українська
 Формат: pdf
 Розмір: 31,4 Mb

 Мета видання — надати допомогу вчителю в підготовці та проведенні уроків інформатики в 10-му класі загальноосвітніх навчальних закладів.
 У посібнику подані календарно-тематичне планування та розробки уроків відповідно до «Програми з інформатики для 10-12 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту». Розробки уроків структуровані за загальною схемою: визначено мету, розкрито зміст вивчення матеріалу, вказано форми перевірки засвоєння вивченого матеріалу, наведено орієнтовні завдання для практичних робіт, вправи, які забезпечують сприймання нового матеріалу, його осмислення й застосування на практиці.
 Для вивчення нового матеріалу використовуються різноманітні форми та методи (лекції, бесіди, самостійна робота з підручниками, схемами, таблицями, стендами, пам'ятками тощо). Схеми, запропоновані упорядниками, є стислим конспектом навчального матеріалу теми, що дозволяє їх використання на різних етапах уроку: під час вивчення нового матеріалу, узагальнення і систематизації знань, повторення та закріплення набутих знань.
 Вправи, що призначені для закріплення вивченого матеріалу, передбачають поступове наростання складності: знання теоретичного матеріалу, вміння використовувати його на практиці та застосування набутих знань у нестандартних ситуаціях. Усі практичні завдання розраховані на 15-25 хв роботи з комп'ютером і призначені для формування практичних умінь і навичок та оцінювання навчальних досягнень учнів. З метою контролю рівня навчальних досягнень використовуються різноманітні форми роботи на уроці: вибіркове та фронтальне опитування, комп'ютерне тестування, практичні роботи, захист творчих робіт тощо.
 Подані у посібнику методичні розробки зацікавлять усіх, хто викладає інформатику в 10-му класі.

Скачати з File-space   Скачати з turbobit


Поділитися з друзями:
Категорія: Інформатика | Додав: bvic | Теги: Інформатика
Переглядів: 1585 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]