Головна » Файли » Інформатика

Ривкінд Й.Я. Інформатика 9 клас. Підручник

09.10.2013, 17:14
Назва: Інформатика. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.
 Автор: Ривкінд Й.Я.
 Видавництво: К.: Генеза
 Рік: 2009
 Кількість сторінок: 293
 Мова: українська
 Формат: pdf
 Розмір: 114,19 Mb

 Даний підручник призначений для вивчення курсу інформатики в 9-х класах загальноосвітніх навчальних закладів на рівні стандарту.
 Навчальний матеріал підручника поділений у відповідності з програмою на 7 розділів. В основу викладення навчального матеріалу покладені об'єктний і алгоритмічний підходи. На початку кожного пункту наведені запитання для актуалізації знань учнів, на які спирається вивчення нового матеріалу. Для кращого сприйняття та засвоєння учнями навчального матеріалу підручник містить багато рисунків, таблиць, схем, зображень екрана монітора та інших наочних матеріалів. Для підвищення інтересу до вивчення предмета підручник, крім основного матеріалу, містить рубрики: «Для тих, хто хоче знати більше», «Це цікаво знати», «Цікаві факти з історії», «Додаткові джерела інформації», «Для тих, хто працює з Windows Vista».
 Наприкінці кожного пункту наведені запитання для самоконтролю та практичні завдання, які розподілені за рівнями навчальних досягнень. Підручник містить 12 практичних робіт, виконання яких, згідно з програмою, є обов'язковим для всіх учнів.

Скачати з DepositFiles


Поділитися з друзями:
Категорія: Інформатика | Додав: bvic | Теги: Інформатика
Переглядів: 3678 | Рейтинг: 3.7/3
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]