Головна » Файли » Інформатика

Інформатика 10 клас Ривкінд Й.Я. Академічний, профільний рівень

30.05.2014, 09:28
Обкладинка підручника Інформатика 10 клас Ривкінд Й.Я. Академічний, профільний рівень

Назва: Інформатика 10 клас. Підручник. Академічний рівень, профільний рівень
Автор: Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А.
Видавництво: К.: Генеза
Рік: 2010
Кількість сторінок: 304
Мова: українська
Формат: pdf
Розмір: 55,8 Mb

Підручник з інформатики для 10 класу академічного рівня, профільного рівня загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендований Міністерством освіти і науки України. Він орієнтований на подальше вивчення в 10-му класі сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, розвинення навичок їх використання у навчальній і дослідницькій діяльності, у повсякденному житті. Він допоможе учням поглибити свої знання та вдосконалити вміння щодо роботи з текстовими документами в програмі Microsoft Word 2007, навчитися створювати комп’ютерні презентації, використовуючи програму Microsoft Power Point 2007, виконувати різноманітні обчислення та будувати діаграми в програмі Microsoft Excel 2007. Також він навчить користуватися електронними поштовими скриньками, використовувати всесвітню мережу Інтернет для спілкування в чатах і форумах, застосовувати ІКТ під час вивчення різних шкільних предметів.

Підручник складається з 5 розділів, кожний з яких поділено на кілька пунктів. Усі пункти побудовано за єдиною структурою. Для кращого сприймання нового матеріалу на початку пунктів наведено кілька запитань, відповіді на які допоможуть пригадати раніше отримані відомості. У пунктах містяться детально пояснений теоретичний матеріал і опис технології опрацювання даних засобами ІКТ, наведено алгоритми та приклади здійснення основних операцій. У кінці кожного пункту розміщено запитання для самоперевірки і набір різнорівневих практичних завдань для відпрацювання навичок роботи. Практичні завдання підібрано таким чином, щоб послідовно і цілеспрямовано формувати в десятикласників досконалі навички роботи з програмним забезпеченням, уміння вирішувати навчальні завдання з використанням ІКТ, розвивати творче мислення.

Для полегшення сприйняття матеріалу автори унаочнили підручник схемами, таблицями, екранними копіями, що сприятиме кращому розумінню та глибшому засвоєнню основ науки. Завдяки цьому підручник можна використовувати і для самостійного опанування матеріалу.

Скачати з DepositFiles


Поділитися з друзями:
Категорія: Інформатика | Додав: bvic | Теги: Інформатика 10 клас
Переглядів: 2286 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]