Головна » Файли » Інформатика

Лещук Р.І. Усі уроки інформатики 5 клас

19.09.2013, 09:22
Назва: Усі уроки інформатики. 5 клас
 Автор: Лещук Р.І.
 Видавництво: Х.: «Основа»
 Рік: 2013
 Кількість сторінок: 206
 Мова: українська
 Формат: pdf
 Розмір: 2,99 Mb

 Мета видання — надати допомогу вчителеві в підготовці та проведенні уроків інформатики в 5 класах загальноосвітніх навчальних закладів з використанням підручників Морзе Н.В., Барна О.В., Вембер В.П. та ін. Інформатика: підруч. для 5 кл. загальноосвіт. навч. Закладів. — К.: Видавничий дім «Освіта», 2013 та Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І. та ін. Інформатика: підруч. для 5 кл. загальноосвіт. навч. закладів. — К.: Генеза, 2013.
 У посібнику подано календарно-тематичне планування та розробки уроків відповідно до навчальної програми з інформатики для учнів 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти, який набирає чинності з 01.09.2013 року.
 Розробки уроків структуровані за загальною схемою: визначено мету, розкрито зміст вивчення матеріалу, вказані форми перевірки засвоєння матеріалу, наведені орієнтовні завдання для практичних робіт, вправи, які забезпечують сприймання нового матеріалу, його усвідомлення та застосування на практиці. Для вивчення нового матеріалу використовують різноманітні форми та методи (бесіди, пояснення вчителя, самостійна робота з матеріалом підручника, опрацювання схем, таблиць, стендів, пам'яток тощо). Вправи, призначені для закріплення матеріалу, передбачають поступове наростання складності: знання теоретичного матеріалу, вміння використати його на практиці та застосування набутих навичок у нестандартних ситуаціях.
 Для контролю рівня навчальних досягнень використовують вибіркове та фронтальне опитування, комп'ютерне тестування, практичні завдання та роботи тощо.

Скачати з File-space   Скачати з turbobit


Поділитися з друзями:
Категорія: Інформатика | Додав: Oksi | Теги: Інформатика
Переглядів: 5933 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]