Головна » Файли » Інформатика

Інформатика 6 клас Ривкінд Й.Я. підручник 2014 року

09.10.2014, 11:18
Обкладинка підручника Інформатика 6 клас Ривкінд Й.Я. 2014 р.

Назва: Інформатика. Підручник для 6 класу
Автор: Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.I. та ін.
Видавництво: К.: Генеза
Рік: 2014
Кількість сторінок: 256
Мова: українська
Формат: pdf
Розмір: 62,0 Mb

Підручник з інформатики для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендований Міністерством освіти і науки України (Наказ МОН України від 07.02.2014 № 123).
Навчальний матеріал підручника поділено згідно із чинною програмою на п’ять розділів. Кожний розділ складається з пунктів, які починаються запитаннями на повторення вивченого. Відповіді на них полегшать розуміння та засвоєння нового матеріалу. Крім основного матеріалу, пункти підручника містять рубрики: «Для тих, хто хоче знати більше», «Чи знаєте ви, що…», «Для тих, хто працює з Windows 7». Наприкінці кожного пункту розміщено тренувальні вправи, запитання для самоконтролю та практичні завдання, які розподілено за рівнями навчальних досягнень. Підручник містить десять практичних робіт, виконання яких, згідно з програмою, є обов’язковим для всіх учнів.
Наприкінці підручника розміщено додатковий розділ «Текстовий процесор LibreOffice Writer», матеріал якого призначений для учнів навчальних закладів, які використовують вільно розповсюджувані програмні продукти.

Скачати з File-space   Скачати з turbobit


Поділитися з друзями:
Категорія: Інформатика | Додав: bvic | Теги: Інформатика 6 клас
Переглядів: 1584 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]