Головна » Файли » Географія

Підручник Географія 10 клас Пестушко В.Ю. стандарт, академічний рівень

17.12.2013, 23:42
Обкладинка підручника Географія 10 клас Пестушко В.Ю. Рівень стандарту, академічний рівень

Назва: Географія. Підручник для 10 класу. Рівень стандарту, академічний рівень
Автор: Пестушко В.Ю., Уварова Г.Ш.
Видавництво: К.: Генеза
Рік: 2010
Кількість сторінок: 307
Мова: українська
Формат: pdf
Розмір: 33,33 Mb

Підручник з географії для 10 класу стандарту та академічного рівнів загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендований Міністерством освіти і науки України.

Увесь навчальний матеріал підручника розбитий на Вступ та два розділи. У вступній частині йдеться насамперед про предмет соціально-економічної географії, джерела географічних знань, методи географічних досліджень. Перший розділ подає загальну економіко-географічну характеристику світу — політичну карту світу, проблеми народонаселення світу, світові природні ресурси, світове господарство та глобальні проблеми людства. Другий розділ містить інформацію про регіони та країни світу — країни Європи, Азії, Північної та Латинської Америки, Африки, Австралію та Океанію.
Крім того у підручнику впроваджено і науково-пізнавальні рубрики: «Прогноз», «Проблема», «Географія культури», «Наука стверджує», «Історична довідка», «Провідні підприємства», «Реалії сьогодення», «Україна і світ», «Цікаві факти». Разом з ілюстративним, у тому числі і картографічним матеріалом та Додатками, ці рубрики покликані полегшити опанування курсу економічної та соціальної географії світу. Практичні ж завдання і практичні роботи, що запропоновані у тексті підручника, мають сприяти розвитку і закріпленню важливих практичних навичок.

Скачати з turbobit   Скачати з File-space


Поділитися з друзями:
Категорія: Географія | Додав: bvic | Теги: географія 10 клас
Переглядів: 2341 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]