Головна » Файли » Географія

Географія 8 клас Пестушко В.Ю. підручник 2008 року

06.06.2014, 08:56
Обкладинка до підручника Географія 8 клас Пестушко В.Ю. 2008 р.

Назва: Фізична географія України. Підручник для 8 класу
Автор: Пестушко В.Ю., Уварова Г.Ш.
Видавництво: К.: Генеза
Рік: 2008
Кількість сторінок: 288
Мова: українська
Формат: pdf
Розмір: 55,0 Mb

Підручник «Фізична географія України» для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендований Міністерством освіти і науки України (Наказ МОН України від 17.03.2008 р. № 179). В ньому доступно і надзвичайно цікаво розкриті природні умови й ресурси України, а також охарактеризовані природні комплекси країни.
 Підручник складається з чотирьох розділів. Перший розділ «Україна та її географічні дослідження» допоможе повторити й закріпити деякі раніше набуті знання — про географічні методи дослідження і джерела географічних знань, географічні карти, часові пояси тощо. Водночас він ознайомить із дослідженнями видатних вітчизняних учених-географів, завдяки яким, зокрема, з’явився і цей підручник. Другий розділ підручника присвячений загальній характеристиці природних умов і природних ресурсів. Тут відомі оболонки постануть у новій якості — через призму території України. Третій розділ — «Ландшафти і фізико-географічне районування» — присвячений природним комплексам України. Деякі з них унікальні й потребують охорони, про що йдеться у заключному четвертому розділі — «Використання природних умов і природних ресурсів та їх охорона».
Для полегшення опанування знаннями з фізичної географії України в підручнику пропонуються різноманітні рубрики: «Географічна розминка», «Історична довідка», «Наука стверджує», «Дивовижні об’єкти і явища», «Україна у світі», «Географія культури», «Факти сьогодення», «Нотатки краєзнавця», «Вікно у світ», «Ключові терміни і поняття». Їхнє призначення — підкреслити та узагальнити нову інформацію, спонукати до роздумів. Практичні завдання, запропоновані у тексті, допоможуть набути необхідних практичних навичок, практичні роботи — закріпити їх. А перевірити, наскільки це вдалося, допоможуть рубрики «Узагальнення» і «Самоперевірка».

Скачати підручник


Поділитися з друзями:
Категорія: Географія | Додав: bvic | Теги: Географія 8 клас
Переглядів: 1579 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]