Головна » Файли » Фізика

Олімпіади з фізики. Завдання. Відповіді

27.02.2013, 13:57
Назва: Олімпіади з фізики. Завдання. Відповіді.
 Автор: Гончаренко С.У.
 Видавництво: X.: «Основа»
 Рік: 2008
 Кількість сторінок: 400
 Мова: українська
 Формат: pdf
 Розмір: 116 Mb

 Однією з форм популяризації і пропаганди природничо-наукових знань є фізичні олімпіади, які проводяться нині в багатьох країнах світу. В їх організації і проведенні поряд з учителями шкіл беруть участь вчені-фізики, викладачі і студенти вищих навчальних закладів, зацікавлені в залученні здібної і талановитої молоді для продовження навчання. Широке поширення і масовість олімпіад мають ще одне, не менш важливе значення - вони сприяють підвищенню активного інтересу учнів до фізики, розвитку їх творчих здібностей, виховують в них прагнення до самостійного пошуку знань. Автор книги брав активну участь в організації і проведенні заключних етапів Всеукраїнської фізичної олімпіади школярів, починаючи з першої олімпіади, був постійним членом чи керівником журі заключних етапів олімпіади.
 Посібник містить приклади розв'язування задач з фізики для 8, 9, 10, 11 класів, а також задачі та розв'язки задач районного, обласного та Всеукраїнського етапу олімпіад з фізики.
 Книга буде корисною для учнів середніх загальноосвітніх і професійних навчальних закладів, які проявляють підвищений інтерес до вивчення фізики, а також для учителів фізики і студентів фізичних спеціальностей вищих навчальних закладів.

Скачати з depositfilesПоділитися з друзями:
Категорія: Фізика | Додав: bvic | Теги: олімпіада, Фізика 11 клас, Фізика 10 клас, Фізика 9 клас, Фізика 8 клас
Переглядів: 11715 | Рейтинг: 4.3/3
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]