Головна » Файли » Фізика

Бар'яхтар В.Г. Фізика 11 клас. Підручник. Академічний рівень. Профільний рівень

14.10.2013, 23:37
Назва: Фізика 11 клас. Академічний рівень. Профільний рівень. Підручник
 Автор: Бар'яхтар В.Г., Божинова Ф.Я.
 Видавництво: X.: Ранок
 Рік: 2011
 Кількість сторінок: 320
 Мова: українська
 Формат: pdf
 Розмір: 124,72 Mb

 Підручник з фізики для учнів 11 класів академічного рівня, профільного рівня загальноосвітніх навчальних закладів, основна мета якого - сприяти формуванню базових фізичних знань, достатніх для продовження навчання за напрямками, де потрібна відповідна підготовка з фізики.
 Підручник містить такі розділи фізики, як «Електричне поле», «Електричний струм», «Електромагнетизм. Електромагнітне поле», «Електромагнітні коливання і хвилі», «Оптика», «Атомна і ядерна фізика». В усіх розділах підручника наведено різноманітні задачі — навчитись їх розв'язувати допоможе пункт «Учимося розв'язувати задачі» у параграфах.
 Як і в усіх попередніх підручниках цієї серії, параграфи завершуються кількома рубриками: «Контрольні запитання», рубрика «Вправа», що дозволить застосувати отримані знання на практиці. У ході підготовки до контрольних робіт буде корисною рубрика «Завдання для самоперевірки», а рубрика «Підбиваємо підсумки розділу» допоможе систематизувати набуті знання й «побачити» матеріал розділу в цілому.
 Для тих, хто хоче більше дізнатися про розвиток фізичної науки та техніки, призначена рубрика «Фізика та техніка в Україні». Фізика — наука експериментальна, тому наприкінці підручника подано вказівки до лабораторних робіт.

Скачати з File-space


Поділитися з друзями:
Категорія: Фізика | Додав: Oksi | Теги: Фізика 11 клас
Переглядів: 5213 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]