Головна » Файли » Економіка

Підручник Економіка 11 клас Радіонова І.Ф. Профільний рівень 2012 р.

30.05.2014, 21:13
Обкладинка підручника Економіка 11 клас Радіонова І.Ф. Профільний рівень 2012 р.

Назва: Економіка (профільний рівень). 11 клас
Автор: Радіонова І.Ф., Радченко В.В.
Видавництво: Кам’янець-Подільський: Аксіома
Рік: 2012
Кількість сторінок: 256
Мова: українська
Формат: pdf
Розмір: 3,03 Mb

Підручник з економіки для 11 класів профільного рівня загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендований Міністерством освіти і науки України. Він надасть можливість продовжити вивчення економіки, розпочате в 10 класі за цим підручником, та зробити знання про те, як вона організована та функціонує, більш повними.
Автори цього підручника ставили за мету уникнути зайвих ускладнень навіть там, де йшлося про складні економічні процеси та явища. У підручнику використано багато конкретних прикладів, спрощених схем, логічних ланцюжків тощо. Спосіб подання матеріалу в підручнику є таким, що не лише передбачає інформування читача, а й акцентування його уваги на суперечливих явищах сучасного економічного життя. Це робить матеріал більш цікавим.
Цей підручник охоплює три розділи, у яких пояснюється підприємницька діяльність, аналізується національна економіка як ціле та роль уряду в її функціонуванні, розкривається зміст міжнародних економічних відносин. Засвоївши матеріал цих трьох розділів, учні сформують теоретичний фундамент, який дасть змогу успішно продовжувати навчання у вищих навчальних закладах — університетах, коледжах економічного спрямування. Він також допоможе у повсякденному житті, яке вимагає від усіх нас поінформованості, раціональних вчинків та вірних передбачень.

Скачати з File-space   Скачати з turbobit


Поділитися з друзями:
Категорія: Економіка | Додав: bvic | Теги: Економіка 11 клас
Переглядів: 2178 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]