Головна » Файли » Англійська мова

Павліченко О.М. Англійська мова. Граматичний практикум ІІ рівень. 7-9 клас

09.09.2013, 18:54
Назва: Англійська мова. Граматичний практикум. ll рівень
 Автор: Павліченко О.М.
 Видавництво: Х: "Ранок"
 Рік: 2012
 Кількість сторінок: 304
 Мова: українська
 Формат: pdf
 Розмір: 39,82 Mb

 Запропонований вашій увазі збірник граматичних вправ з англійської мови призначений для учнів 7—9 класів загальноосвітніх шкіл, незалежно від їхнього профілю. Граматичний і лексичний матеріал відповідає шкільній програмі, при підборі лексичних одиниць також враховувалися інтереси учнів даної вікової групи.
 Граматичні таблиці збірника допоможуть учням не тільки зрозуміти, але й самостійно сформулювати ряд правил англійської граматики. У межах кожного розділу вправи розташовані за рівнем складності, що дасть учителеві можливість підбирати вправи, орієнтуючись на мовну підготовку учнів. Наприкінці кожного розділу подано тести для самоперевірки, які не тільки допоможуть учням об'єктивно оцінити свої успіхи і виявити свої слабкі місця, але й визначити, до повторення яких тем варто повернутися. «Ключі» наприкінці збірника допоможуть учням скоригувати допущені помилки.
 Поданий у посібнику матеріал супроводжується кумедними ілюстраціями, які сприяють більш жвавому сприйняттю граматики і роблять процес її засвоєння простішим і цікавішим.
 Матеріал посібника може використовуватися як додатковий для засвоєння граматичних явищ на уроках, а також для самостійної роботи учнів удома.

Скачати з File-space   Скачати з turbobit


Поділитися з друзями:
Категорія: Англійська мова | Додав: bvic | Теги: Англійська мова 8 клас, Англійська мова 7 клас, Англійська мова 9 клас
Переглядів: 10609 | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]