Головна » Файли » Англійська мова

Павліченко О.М. Англійська мова 2 клас: Плани-конспекти уроків (до підручника О.Д. Карп'юк)

18.09.2013, 16:45
Назва: Англійська мова 2 клас: Плани-конспекти уроків (до підручника О.Д. Карп'юк)
 Автор: Павліченко О.М.
 Видавництво: Х: "Ранок"
 Рік: 2013
 Кількість сторінок: 304
 Мова: українська
 Формат: pdf
 Розмір: 8,7 Mb

 Посібник являє собою розробки уроків до підручника англійської мови для 2-го класу О.Д. Карп'юк, рекомендованого Міністерством освіти і науки України як основний для загальноосвітніх навчальних закладів.
 Посібник написаний вчителем, який узагальнив свій багаторічний досвід практичної роботи та теоретичні знання. До складу посібника увійшли побудоване за чинною програмою з іноземних мов календарне планування уроків та плани-конспекти 74 уроків з англійської мови в 2-му класі.
 Кожний урок за структурою поділяється на три частини: I — Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення, II — Основна частина уроку, III — Заключна частина уроку. Перший етап допоможе підготувати учнів до сприйняття іноземної мови і складається в основному з привітання, короткої передмови вчителя, оголошення теми та мети уроку. Друга частина складається з різноманітних вправ, ігор, цікавих завдань, покликаних підвищити в учнів інтерес до вивчення іноземної мови та сформувати у них навички спілкування. Третій етап уроку — заключний — призначений для підведення підсумків уроку та прощання.
 У посібнику можна знайти авторські розробки різних типів уроків, на яких застосовуються різноманітні форми й методи роботи в класі. З метою посилення інтересу учнів до іноземної мови та заохочення їх до самостійної творчості в посібнику разом із традиційними завданнями використано й такі популярні серед учнів форми навчання, як гра, змагання, конкурс, інсценування діалогів та віршованих текстів.

Скачати з File-space   Скачати з turbobit

Поділитися з друзями:
Категорія: Англійська мова | Додав: bvic | Теги: Англійська мова 2 клас
Переглядів: 10293 | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]