Шановні відвідувачі!
 Вітаємо Вас на сторінках нашого сайту.
 Сайт Шкільні уроки створений
 - для учнів, які бажають успішно навчатися, прагнуть набувати і поглиблювати знання зі шкільних предметів;
 - для батьків, котрим небайдужі рівень освіти і, як наслідок, майбутнє своїх дітей;
 - для Вчителів, які незважаючи на всі труднощі, всеодно прагнуть якісно викладати свій предмет, намагаються зробити кожен урок цікавим та інформативним.
 Мета, яку переслідує адміністрація сайту - зібрати якомога більше корисної і цікавої інформації зі шкільної тематики в одному місці - на сторінках цього сайту. Тут Ви знайдете підручники, посібники, довідники, збірники завдань і розв'язання до них, матеріали для підготовки до ЗНО і ДПА та іншу навчальну та методичну літературу з різних предметів, з якою Ви можете ознайомитись безкоштовно і без реєстрації. І хоча зараз сайт ще досить молодий і має вигляд, більш наближений до бібліотеки файлів, згодом ситуація зміниться: будуть зявлятися нові цікаві статті, сценарії свят та позашкільних заходів і т.д.

 Звертаємо Вашу увагу, що сайт є некомерційним, вся інформація та посилання на нашому сайті розміщені виключно для ознайомлення. На сайті не зберігаються файли, а надаються тільки посилання на інші сайти, на яких відвідувачі мають можливість ознайомитися з представленими матеріалами.
 Всі права на матеріали належать їх власникам, представлена на сайті інформація знаходиться у відкритому публічному доступі і отримана з відкритих джерел інтернета.
 Адміністрація сайту не володіє інформацією про правомірність опублікування цих матеріалів. Якщо Ви бажаєте змінити, видалити, додати інформацію про матеріали - об'єкти Вашого авторського права, відправте повідомлення адміністрації сайту за адресою: oksidoksi@ukr.net